Blog Roku 2010 – kolejny etap

Dzięki Wam zakwalifikowaliśmy się do trzeciego etapu konkursu „Blog Roku 2010”!
Bardzo dziękujemy za każdy głos. Na prawie 200 blogów zgłoszonych w kategorii „Podróże i szeroki świat” uplasowaliśmy się na 4 pozycji, co uważamy za sukces. Jeszcze raz dzięki!

Wciągnęliśmy się w ten konkurs jak wariaci, nie chcąc się do tego przyznać. Z niewzruszonymi minami, wymyślając przy tym tysiące pretekstów, codziennie przeciągaliśmy wieczorną krzątaninę do północy, ponieważ właśnie wtedy następowała aktualizacja wyników.

Ale to nie koniec zmagań. Teraz konkurs rozgrywa się dwutorowo.
Po pierwsze, juror w naszej kategorii z 10 blogów (w tym expeditionmoustche.pl) które uzyskały w poprzednim etapie najwięcej głosów wybierze 3 blogi, które będą nominowane do Nagrody Głównej i Wyróżnień Głównych (ocena Kapituły Konkursu, czyli jurorów ze wszystkich kategorii tematycznych). Dodatkowo nasz juror, spośród tych 3 wytypowanych przez siebie blogów, wskaże jeden, który stanie się zwycięzcą w kategorii podróży.

Po drugie, równolegle z oceną blogów przez Kapitułę Konkursu trwa głosowanie czytelników – wybór najlepszego Bloga Blogerów. W puli znajduje się 10 najlepszych blogów z każdej kategorii tematycznej, które otrzymały największą ilość głosów w drugiem etapie Konkursu (w tym expeditionmoustche.pl). Dotychczas oddane głosy zostały wyzerowane co umożliwia ponowne oddanie głosów.
Jeśli macie ochotę na nas zagłosować, to niezmiennie należy wysłać
SMS o treści D00193 na numer 7122.

Nie koniec też naszego bloga! Przed nami jeszcze zaległe relacje, podsumowania, subiektywne rankingi, skojarzenia i inspiracje. Także kolejne wyprawy i pomysły, które choć dziś wydają się jeszcze nierealne, napędzają nas i pozwalają marzyć łagodząc nieco świeży szok powrotny. Planujemy również uruchomić Smaki Moustache, czyli cykliczne podróże kulinarne ze zdjęciami. Zapraszamy!

Moustache

Cerro Negro_C 065

3 Responses to “Blog Roku 2010 – kolejny etap”


 • Czekam kiedy wyjdziecie z tego szoku powrotnego:))) Bardzo proszę o podsumowania i nowości!!
  Pozdrawiam bardzo, głos oczywiście wysłany…
  M.

 • Kochane Mustaszki,
  czekamy , czekamy i na dokonczenie podróży i na nowe pomysły:)
  głos wysłany ponownie,
  trzymam kciuki:)

 • Niesamowita podróż (taka podróż to moje marzenie, więc jesteście dla mnie inspiracją) i wspaniałe, niezmiernie ciekawe relacje, napisane przepięknym językiem! Na bloga trafiłam przypadkiem i od razu wysłałam na Was głos, choć nigdy wcześniej nie interesowałam się konkursem Bloga Roku;)

Leave a Reply