Komunikat

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze, pytania i wiadomości, od znajomych i jeszcze nieznajomych, zarówno przesłane przez bloga jak i e-maile. Dzięki wam chce nam się pisać!

Wielu z was pyta jak można zamieścić komentarz na blogu. Cóż, może nie jest to do końca przejrzyste, ale w gruncie rzeczy bardzo proste: wystarczy, że klikniecie na tytuł danego wpisu a wyświetli się tylko ten wpis. Na dole znajdziecie pole na komentarz i wszystkie komentarze do danego wpisu.

Dostajemy wiele wiadomości przysłanych przez bloga, ale niestety żadna z nich nie zawiera e-maila zwrotnego, na który możemy odpisać. Nie wiemy czy to Wasze przeoczenie, czy coś szwankuje w strukturze naszego bloga. W rubryce „Kontakt” jest pole na e-mail. Jeżeli wpisywaliście tam swój e-mail a my go nie dostaliśmy, to wpisujcie go w polu przeznaczonym na wiadomość, np. w ostatnim zdaniu. W każdym razie potwierdzamy, że otrzymaliśmy od Was wiele wiadomości i czekamy na więcej!

Na zakończenie pragniemy się pochwalić, że w dziale „Droga” wreszcie znalazła się trasa naszej podróży naniesiona na „Trippermap” za pośrednictwem „FLickr”, co prawda, na razie dociągnięta jedynie do Bangkoku, ale oglądając mapę w powiększeniu, możecie zobaczyć gdzie dokładnie byliśmy.

Pozdrawiamy,

Agi i Michał
komunikat

4 Responses to “Komunikat”


 • kochani, rzeczywiscie ten blog jest malo przyjazny w obsludze, ale jest, a jego uroda literacka i zawartosc merytoryczna, rekompensuja klopoty z nawigacja. apropos, gdzie mozna znalezc caly spis rozdzialow?
  druga zolta kartka za mailowe milczenie.

 • WITAM
  JESTEŚMY POD DUŻYM WRAŻENIEM WASZEJ EKSPEDYCJI I CIESZYMY SIĘ ZE WSZYSTKO JEST OK.ZDJĘCIA I KOMENTARZE SA WSPANIAŁE, TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI ŻEBY WSZYSTKO BYŁO PO WASZEJ MYŚLI A PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWA I BRAKU NIESPODZIEWANYCH PRZYGÓD KTÓRE BY SIĘ ODBIŁY NA WASZYM ZDROWIU. WASZEGO BLOGA ŚLEDZIMY NA BIEŻĄCO I BARDZO FAJNIE ŻE NA WASZEJ DRODZE NAPOTYKACIE TAK WSPANIAŁYCH LUDZI A PRZEDE WSZYSTKIM SPOTKANIA Z MAMĄ SERDECZNIE WAS POZDRAWIAMY I CAŁUJEMY
  RENATA ADAM

 • Hola,
  No estб seguro de que esto es verdad:), pero gracias a un cargo.
  Have a nice day

  Doggy

 • kochani no wezcie sie w garść i wrzuccie cos nowego… bo ja tu czekam no!!

Leave a Reply